suplementy

img

Innowacyjne rozwiązania wciąż są rozwijane i pozwalają na alternatywne formy aktywności fizycznej poza siłownią, parametryzowanie i śledzenie własnej aktywności fizycznej, dzielenie się wynikami/ osiągnięciami sportowymi i wiedzą za pośrednictwem sieci społecznościowych oraz treningi na inteligentnych systemach sprzętowych. Nadal możemy spodziewać się istotnej aktywności w obszarze fuzji i przejęć na rynku operatorów fitness oraz rynkach pokrewnych, np. pośredników - agregatorów ofert rynkowych.

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają do klubu fitness wyłącznie dla Pań. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską, która z chęcią udzieli odpowiedzi na Wasze pytania, rozwieje wszelkie wątpliwości, a przede wszystkim podzieli się z Wami swoją pozytywną energią! Informujemy, że zapisy na zajęcia przyjmowane są wyłącznie poprzez internetowy system zgłoszeń.

SHAPE - modelowanie ciała, wzmacnianie mięśni (ramiona, brzuch, plecy, uda, pośladki) z przyborami fitness (hantle 1,5 kg, double tube, duża piłka gimnastyczna). Ćwiczenie 2. ABT - modelowanie ciała, wzmacnianie dużych grup mięśniowych (brzuch, uda, pośladki) bez przyborów fitness. - Zna położenie dużych grup mięśniowych i rozumie ich funkcje i znaczenie /obserwacja zachowań studenta podczas ćwiczeń.

Zestawy ćwiczeń, mających na celu wzmocnienie i wyrzeźbienie mięśni prowadzone różnymi metodami treningowymi z wykorzystaniem sprzętu lub bez niego. Powierzchnia 1200 metrów kwadratowych, a na niej między innymi siedem profesjonalnych stref treningowych, doskonałe maszyny światowych producentów to atuty nowej siłowni i klubu fitness w Kielcach. Są to zajęcia odpowiednie dla każdego, nawet dla początkujących.

Jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Taniec jest kompleksowym narzędziem do polepszenia ogólnej sprawności oraz pracowania nad wszystkimi cechami motorycznymi: wytrzymałość krążeniowo- oddechowa, , zwinność, koordynacja, szybkość. W treningu stosowany jest różnorodny sprzęt (hantle, gumy, sztangi, stepy, taśmy) oraz ciężar własnego ciała do uzyskania najlepszego efektu.

Ponadto wzmacniają mięśnie całego ciała i przyśpieszają spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, dzięki czemu skóra staje się bardziej sprężysta i elastyczna. Trening modelujący dolne partie ciała, brzuch, pośladki i uda, składający się z rozgrzewki w prostym układzie choreograficznym i części ćwiczeń modelujących. Zajęcia opierające się na spokojnym, płynnym treningu całego ciała wymagającym koncentracji umysłu.

Efektem cross treningu jest poprawa kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej, zminimalizowanie ryzyka wystąpienia kontuzji i wzmocnienie mięśni. Mnogość ćwiczeń powoduje, że nie grozi nam treningowa rutyna. Obecnie specjalizuje się w tych dwóch metodach, które uważa za kompletne narzędzia do uzyskania harmonijnie rozwiniętego ciała, a co za tym idzie, spokojniejszego umysłu.

Po długich kilkunastu latach ciężkiej pracy, może pochwalić się sukcesami na Turniejach Tańca na arenie Ogólnopolskiej jak i Międzynarodowej. Zapraszam na zajęcia Pilates Klasyczny, Pilates Ring, Pilates Equipments poczujecie mięśnie, których nie wiedzieliście , że istnieją. W swojej długoletniej karierze tanecznej może pochwalić się osiągnięciami na arenie Ogólnopolskiej jak i Międzynarodowej.

Profesjonalne, choć czasem niekonwencjonalne podejście instruktorów, pomoże osiągnąć każdy zamierzony cel, a kompleksowana analiza składu ciała na urządzeniu Tanita pozwoli Ci na bieżąco śledzić efekty Twoich treningów! A) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie ochronie danych).

Top